Анастасія Меркушина представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з біатлону

21-01-2014, 14:38, Новини

Анастасія Меркушина представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з біатлонуПротягом 29 січня-4 лютого 2014 року у Новому-Мєсті (Чехія) відбудеться Чемпіонат Європи з біатлону. У складі збірної України виступатиме студентка 4 курсу Тернопільського національного економічного університету Анастасія Меркушина.

Студентка ТНЕУ Ганна Тітімець — у десятці найкращих спортсменів-студентів України в 2013 році

21-01-2014, 13:01, Новини

Студентка ТНЕУ Ганна Тітімець  — у десятці найкращих спортсменів-студентів України в 2013 роціЗа результатами опитування, яке було проведено Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України серед спортивних журналістів загальнонаціональних та регіональних засобів масової інформації (газети, журнали, радіо, телебачення, інтернет-видання) визначено десять найкращих спортсменів-студентів, які упродовж 2013 року успішно представили освітянський спорт на міжнародній арені.

Приємно відзначити, що на 9 місці цього рейтингу студентка Тернопільського національного економічного університету Ганна Тітімець - чемпіонка (400 метрів з бар’єрами) з легкої атлетики ХХVІ Всесвітньої літньої Універсіади-2013.