Подвійна перемога гандболісток ТНЕУ

10-02-2014, 09:59, Новини

Подвійна перемога гандболісток ТНЕУ Сьомого та восьмого лютого 2014 року відбулися матчі 6 туру з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги.

Команда Тернопільського національного економічного університету "Економ-Університет" у Кривому Розі зустрічалася з командою "ДЮСШ №4-Спарта". Першого дня тернополянки обіграли суперниць 33:18, а наступного дня не втратили позицій, здобувши перемогу 21:14.

За підсумками туру тернополянки розділяють другу-третю сходинку турнірної таблиці із командою з Хмельницького.

В рамках наступного туру, 7-8 березня цього року, "Економ-Університет" на своєму майданчику зустрінеться з київською командою "ЦСКА-ДЮСШ №21".

Вболіваємо за студенток ТНЕУ та бажаємо їм витривалості та натхнення до нових перемог!

"Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" двічі обіграла "Кряж-Медуніверситет"

10-02-2014, 09:45, Новини, Новини Галичанки

"Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" двічі обіграла "Кряж-Медуніверситет"Протягом 7-8 лютого 2014 року в спортивному залі Тернопільського національного економічного університету відбулися матчі 11 туру з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Суперником "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк" була команда "Кряж-Медуніверситет" із Вінниці.

Першого ігрового дня тернополянки перемогли 3:2, а в суботу довели свою перевагу над суперницями - 3:0.

За підсумками 11 турів "Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" займає 4 місце у турнірній таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача на 2 очки.

В рамках 12 туру 20-22 лютого тернополянки зустрінуться з командою "Регіна-МЕГУ" із Рівного.

Бажаємо студенткам ТНЕУ вдалого виступу, легкої боротьби та перемоги.