9-04-2014, 14:36, Новини

Третьокурсник факультету аграрної економіки та менеджменту Олександр Шишман - призер Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби! Протягом 5-6 квітня 2014 року у м. Вантаа (Фінляндія) відбувся Чемпіонат Європи

з греко-римської боротьби. У складі збірної України виступали студенти ТНЕУ - Дем’янков Денис (Ф-41) та Шишман Олександр (ОАПВ-31).

Спортивний центр Macon Residence 4* Курортный комплекс Святий Влас

9-04-2014, 11:30, Відпочинок та туризм

Macon розміщеній в курортному містечку Св. Влас. Готель розташований всього в 400 метрах від пляжу. Центр курорту Сонячний берег знаходиться в 5,5 км. Відстань до аеропорту Бургаса складає 35 км. Ласкаве тепле море, сяющее блакитне небо, поєднання цілющого морського і гірського повітря, атмосфера безтурботного спокою і єднання з природою.