Відкритий Кубку ТНЕУ з бадмінтону серед студентів ЗВО (Західний регіон)

21-12-2018, 15:39, Новини

Відкритий Кубку ТНЕУ з бадмінтону серед студентів ЗВО (Західний регіон)

18-19 грудня 2018 року відбулися змагання відкритого Кубку ТНЕУ з бадмінтону серед студентів зво (Західний регіон). Змагання організовано під патронатом ректора ТНЕУ, професора Крисоватого Андрія Ігоровича, за сприяння Федерації бадмінтону України, Тернопільського обласного відділення НОК України, Тернопільського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України.

Участь у змаганнях взяли студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ, Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ та студенти Тернопільського національного економічного університету.