Спортивна аеробіка

29-04-2014, 10:32, переглядів: 629

24-26 квітня у м. Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки !У змаганнях взяли участь :
Тернопільська,Львівська,Сумська,Луганська,Донецька,Запорізька,Київська,Житомирська,Харківська,Одеська,Миколаївська області та місто Київ.Всього взяло участь у змаганнях 450 осіб.Від Тернопільської області змагалося 57 спортсменів! Змагання проходили серед дорослих та юніорів.Юніори від нашої області представляли учні ТЗОШ № 14 і 23.У категорії юніори з фанк аеробіки учні Школи № 14 посіли 2 місце, у виді аеро-денс посіл - 6 місце.. У виді аеро-денс учні ТЗОШ № 23 посіли 5 місце.

Щиро дякуємо тренерам ТЗОШ № 14 Ткач Яні Олегівні та ТЗОШ № 23 Олексюк Наталі Миколаївні.

У категорії дорослі Тернопільську область представляли студенти ТНЕУ та ТНПУ.Учасники змагалися у степ-аеробіці,аеро-денс та фанк аеробіці.

У категорії дорослі призерами стали студенти ТНЕУ з фанк аеробіки ,а саме Бронзу завоювала збірна команда Тернопільської області 2(збірна команда ТНЕУ 2),та срібло отримала збірна команда Тернопільської області 1(Збірна команда ТНЕУ 1). З фанк аеробіки нашу області відстоювали студентиТНЕУ!

Щиро дякуємо тренерам дорослої категорії Терновій Ірині Михайлівні (ТНЕУ )та Клименко Аллі Василівні (ТНЕУ).

Змагання пройшли на високому рівні,учасники та тренера задоволені та продовжують готуватися до наступних змагань!

Спортивна аеробіка