Відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади ТНЕУ

20-12-2013, 15:26, переглядів: 744

0

Відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади ТНЕУПротягом 19-21 листопада 2013 року в спортивному залі факультету банківського бізнесу (корпус №5, вул. Чехова, 8) відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади ТНЕУ.

Участь у турнірі взяли дев’яносто студенток із дев’яти факультетів університету - ФФ, ФББ, ЮФ, ФЕУ, ФКІТ, ФОА, ЄВРО, ФАЕМ, ФМБМ.

На протязі трьох ігрових днів дівчата змагалися в груповому турнірі за вихід у фінал. А в боротьбі за медалі звання кращого виборювали команди ФФ, ФОА, ЄВРО, ФМБМ.

У підсумку волейболістки факультету фінансів здобули перемогу, на другому місці – ФМБМ. У боротьбі за третє місце команда факультету обліку та аудиту обіграла збірну ЄВРО.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо натхнення до нових перемог студентам, що творять спортивну славу Тернопільського національного економічного університету.