Відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади ТНЕУ

20-12-2013, 15:26, переглядів: 744

Відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади ТНЕУПротягом 19-21 листопада 2013 року в спортивному залі факультету банківського бізнесу (корпус №5, вул. Чехова, 8) відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд в залік Спартакіади ТНЕУ.

Участь у турнірі взяли дев’яносто студенток із дев’яти факультетів університету - ФФ, ФББ, ЮФ, ФЕУ, ФКІТ, ФОА, ЄВРО, ФАЕМ, ФМБМ.

На протязі трьох ігрових днів дівчата змагалися в груповому турнірі за вихід у фінал. А в боротьбі за медалі звання кращого виборювали команди ФФ, ФОА, ЄВРО, ФМБМ.

У підсумку волейболістки факультету фінансів здобули перемогу, на другому місці – ФМБМ. У боротьбі за третє місце команда факультету обліку та аудиту обіграла збірну ЄВРО.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо натхнення до нових перемог студентам, що творять спортивну славу Тернопільського національного економічного університету.

Відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади ТНЕУ