Подвійна перемога гандболісток ТНЕУ

10-02-2014, 09:59, переглядів: 354

Подвійна перемога гандболісток ТНЕУ Сьомого та восьмого лютого 2014 року відбулися матчі 6 туру з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги.

Команда Тернопільського національного економічного університету "Економ-Університет" у Кривому Розі зустрічалася з командою "ДЮСШ №4-Спарта". Першого дня тернополянки обіграли суперниць 33:18, а наступного дня не втратили позицій, здобувши перемогу 21:14.

За підсумками туру тернополянки розділяють другу-третю сходинку турнірної таблиці із командою з Хмельницького.

В рамках наступного туру, 7-8 березня цього року, "Економ-Університет" на своєму майданчику зустрінеться з київською командою "ЦСКА-ДЮСШ №21".

Вболіваємо за студенток ТНЕУ та бажаємо їм витривалості та натхнення до нових перемог!