"Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" двічі обіграла "Кряж-Медуніверситет"

10-02-2014, 09:45, Новини, Новини Галичанки

"Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" двічі обіграла "Кряж-Медуніверситет"Протягом 7-8 лютого 2014 року в спортивному залі Тернопільського національного економічного університету відбулися матчі 11 туру з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Суперником "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк" була команда "Кряж-Медуніверситет" із Вінниці.

Першого ігрового дня тернополянки перемогли 3:2, а в суботу довели свою перевагу над суперницями - 3:0.

За підсумками 11 турів "Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" займає 4 місце у турнірній таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача на 2 очки.

В рамках 12 туру 20-22 лютого тернополянки зустрінуться з командою "Регіна-МЕГУ" із Рівного.

Бажаємо студенткам ТНЕУ вдалого виступу, легкої боротьби та перемоги.

Подвійна перемога "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк"

3-02-2014, 10:32, Новини, Новини Галичанки

Подвійна перемога "Галичанки-ТНЕУ-Укрінбанк"Тридцять першого січня та першого лютого 2014 року відбулися матчі 10 туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги. На своєму майданчику тернополянки приймали волейбольну команду "Керкінітіда" з м. Євпаторія.

Відбудуться матчі 10 туру жіночої волейбольної Суперліги

31-01-2014, 12:17, Новини, Новини Галичанки

Відбудуться матчі 10 туру жіночої волейбольної СуперлігиДо уваги вболівальників волейболу! У п'ятницю, 31 січня, та у суботу, 1 лютого 2014 року, у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету відбудуться поєдинки між тернопільскою командою "Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" та "Керкінітідою" з м. Євпаторія.

Початок матчів: у п'ятницю  - 18.00 год.,  та у суботу - о 9.00 год.

Прийди та підтримай улюблену команду!

Онлайн-трансляція поєдинків "Галичанки-ТНЕУ"

17-01-2014, 16:40, Новини, Новини Галичанки

Онлайн-трансляція поєдинків "Галичанки-ТНЕУ"До уваги вболівальників волейболу! За повідомленням порталу "Спорт Тернопільщини" онлайн-трансляція поєдинків команди "Галичанка-ТНЕУ", що відбудуться 17 та 18 січня 2014 року в рамках 9 туру жіночої Суперліги, буде доступна за адресою: sport.starline.lg.ua

Суперником тернополянок буде "Сєвєродончанка". Початок матчів: 17 січня - 17.00 год, 18 січня - 11.00 год.

Підтримаймо улюблену команду!